Piątkowa sesja kobieca

Posted on

Kochani, ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać sesję kobiecą wspaniałej i przepięknej modelce Sandrze. Rankiem zapowiadało się na ulewny deszcz, na szczęście tuż przed sesją zawitało słońce, ocieplając nasz plener. Nie jesteśmy zwolennikami pełnego słońca, ostre promienie utrudniają pracę, a żar lejący się z nieba wyczerpuje siły zarówno nam, jak i pozującym osobom.

Sesja odbyła się w Rybnickim parku sensorycznym, doskonałe miejsce na portrety. Mnóstwo rozmaitych drzew i skalniaków a obok mały soczyście zielony lasek do wykorzystania.

Piątek był szalonym dniem, rano kończyliśmy ubiegły projekt a popołudniem kolejna sesja, na której mieliśmy okazję szkolić przyszłego fotografa. Tak, dobrze czytacie, zajmujemy się również szkoleniami. Nie są to typowe nauki, na naszych lekcjach łamiemy wszelkie schematy, a księgarniane podręczniki odstawiamy na bok.

W tej sesji postawiliśmy na prostotę ze względu na ucznia. Więcej czasu pochłonęła nam nauka niż same zdjęcia, ale przedstawiamy wam kilka z nich.

Zapraszamy na naszego fanpage na Facebooku

oraz rezerwacji terminów na sesję.

artist3@vp.pl

2 Replies to “Piątkowa sesja kobieca”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *